Oferujemy pełny zakres cyfrowego kopiowania, skanowania i wydruków z odwzorowaniem kolorów i stopni szarości

 

do formatu  A0.

Gadżety z nadrukiem Gdańsk - buttony reklamowe, przypinki, otwieracze z magnesem

Oferujemy przypinki, magnesy, breloki, lusterka

oraz otwieracze z magnesem lub brelokiem

w rozmiarach 25mm, 37mm, 56mm i 58mm

Na każdym produkcie można umieścić dowolny pełnokolorowy

nadruk (napis, grafikę lub zdjęcie).

Idealne na imprezy okolicznościowe np: studniówki, zjazdy

firmowe, urodziny, imprezy rodzinne, spotkania klasowe, itp.

Każdy projekt jest indywidualny i oryginalny. Wykreuj go sam

lub pozwól na naszą inicjatywę.

Przy zamówieniu dowolnej liczby przypinek, projekt gratis !

Powiększ cennik

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail:

SZABLON_DO_PRZYPINKI_25mm.pdf

SZABLON_DO_PRZYPINKI_37mm.pdf

SZABLON_DO_PRZYPINKI_56mm.pdf

SZABLON_DO_PRZYPINKI_58mm.pdf

Wykonujemy również magnesy na lodówkę ze zdjęciem lub tekstem , prostokątne,

tradycyjne w rozmiarach 6cm x 9cm lub większe w cenie od 5zł.

Button, kubek czy otwieracz, czyli co zrobić żeby przyciągnąć klienta ?

Coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Trudno się temu dziwić – walka o klienta odbywa się na wielu polach. Żeby dotrzeć do klienta nie wystarczy mieć firmę i dobrej jakości usługi. Trzeba jeszcze postawić na właściwy marketing. Gadżety reklamowe mają zapadać w pamięć klientów i sprawiać, by chcieli wrócić. To ładne drobiazgi, które daje się w formie prezentu do zamówienia. Takie gratisy z całą pewnością wzbudzą też większe zainteresowanie niż papierowe ulotki, które praktycznie natychmiast lądują w koszu na śmieci.

Buttony reklamowe

Dobrym pomysłem na skuteczną i tanią reklamę są butony reklamowe. Można umieścić na nich dowolne logo czy grafikę, są małe, ale bardzo wpadają w oko. Do tego przy zamówieniu większej ilości na raz mają bardzo atrakcyjną cenę, więc nie zniszczą budżetu firmy. Buttony reklamowe najczęściej są przypinane do toreb, marynarek lub kurtek: poruszając się z nimi klienci są żywą reklamą firmy. Przypinki są idealnym gadżetem reklamowym dla firm, które swoją ofertę kierują do młodych ludzi. Dlaczego? Bo to oni lubią ozdabiać swoje rzeczy buttonami. Czasem można zobaczyć ludzi, którzy przekształcili zbieranie butonów w prawdziwe hobby.

Otwieracze z magnesem

Otwieracze z magnesem to świetny i praktyczny gadżet reklamowy! Takie drobne sprzęty mają tendencję do gubienia się, z kolei otwieracz z magnesem, nie zniknie tak szybko, jak tradycyjny i dłużej będzie przypominał klientowi o nasze firmie. Oczywiście nie nadają się do reklamowania każdej branży. Trudno wyobrazić sobie by firma sprzedająca artykuły dla dzieci dodawała do zakupu otwieracz z magnesem. Jeśli jednak otwieracze będzie rozdawała firma zajmująca się sprzedażą narzędzi czy gadżetów na imprezy – to będzie on po prostu strzałem w dziesiątkę. Przedmiot o praktycznym zastosowaniu towarzyszy klientowi w codziennym życiu. Przypomina o istnieniu firmy, którą reklamuje – klienci dużo częściej wracają właśnie do takich, których logo widzą na każdym kroku.

Początek strony