Oferujemy pełny zakres cyfrowego kopiowania, skanowania i wydruków z odwzorowaniem kolorów i stopni szarości

 

do formatu  A0.

Gadżety z nadrukiem w Gdańsku – zainwestuj w swoją firmę

Ten, kto prowadzi własną działalność wie, jak ważna jest odpowiednia reklama. To ona zapewnia firmie pozyskanie nowych klientów, a także utrzymanie obecnych. Należy więc wybrać sposób, który jest zarówno skuteczny, jak i ciekawy – warto przecież wyróżnić się na tle konkurencji.

Podaruj coś stałym klientom!

Każdy klient lubi dostawać drobne upominki: czuje się wówczas doceniony i lepiej zapamiętuje daną firmę, która pozytywnie zapisuje się w jego oczach.

Co warto umieścić na gadżecie z nadrukiem? Przede wszystkim nazwę swojej firmy wraz z jej podstawowymi danymi: numerem telefonu, mailem, adresem. Dzięki temu klient, używając danego gadżetu – długopisu, kubka czy breloczka, sam może je zapamiętać, a także szybko przekazać swoim znajomym czy kontrahentom – w ten sposób mamy większą szansę na pozyskanie nowych klientów, co stanowi dla nas podwójną korzyść. Odpowiednio wykonane gadżety z nadrukiem spełniają więc swoje zadanie dyskretnie i w pełni profesjonalnie

Gadżety z nadrukiem w Gdańsku – dla Twojej firmy

W dzisiejszych czasach potencjalnemu klientowi nie wystarczy ulotka reklamowa. Taki sposób reklamy dawno odszedł do lamusa, kontrahenci oczekują od firm czegoś więcej. Ulotka to rozwiązanie chwilowe, które po krótkim czasie z reguły trafia do kosza, a firma zostaje zapomniana (o ile w ogóle ulotka zostanie przeczytana). Za to gadżet, z którego dana osoba będzie korzystać przez krótszy lub dłuższy okres czasu – w zależności od tego, jaki rodzaj gadżetu z nadrukiem wybierzemy. Tym sposobem firma traci pieniądze, które wydała na projekt i wydrukowanie ulotek, a także ich dystrybucję, nie wspominając już o poświęconym na ten cel cennym czasie, nie zyskując przy tym klientów lub zyskując ich o wiele mniej.

Klasyczne ulotki zdecydowanie lepiej zastąpić w tym przypadku gadżetami z nadrukiem. Mamy pewność, że nie zostaną one od razu wyrzucone, ponieważ przydatny produkt będzie komuś długo służył. Jeśli będzie przemyślany i w ciekawy sposób wykonany, zwróci uwagę osób, które z niego korzystają, a często także osób pobocznych – tym sposobem firma ma dużą szansę pozyskać sporą ilość nowych klientów.

Zalety gadżetów z nadrukiem

Gadżety reklamowe są rozwiązaniem o tyle korzystnym, że w przeciwieństwie do ulotek cały czas na siebie pracują. Ulotki już od dawna się nie sprawdzają, więc należy pomyśleć o produktach, które świetnie wyglądają, a jednocześnie są praktyczne.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dawanie gadżetów z nadrukiem stałym klientom, np. w ramach podziękowania za zaufanie. Doskonale sprawdzi się kubek, długopis czy ołówek z logiem firmy, można pokusić się także o pendrive – te przedmioty zawsze są potrzebne i klient – czy to obecny, czy potencjalny, na pewno ich nie wyrzuci.

Gadżety z nadrukiem są zdecydowanie dobrym pomysłem podczas wszelkich targów tematycznych czy branżowych. Można je rozdawać w pakietach przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych z innymi firmami, które mogą być naszymi potencjalnymi kontrahentami.

Jak widać gadżety z nadrukiem są niedrogą, a świetną inwestycją w rozwój firmy. Należy ją tylko dobrze wykorzystać!

Początek strony