Oferujemy pełny zakres cyfrowego kopiowania, skanowania i wydruków z odwzorowaniem kolorów i stopni szarości

 

do formatu  A0.

Nadruk na dowolnym materiale ułatwia tworzenie własnych wzorów i wykonywanie niepowtarzalnych przedmiotów. Oznaczyć można odzież, ceramikę i tworzywa sztuczne. W zależności od potrzeb tworzyć można gadżety i przedmioty dekoracyjne.

Prezent tworzony na specjalne okazje

 Oprócz zastosowań biznesowych firmy tworzące gadżety z nadrukiem wykonują zlecenia jednostkowe. Pozwala to na personalizację przedmiotów i oznaczenie ich imieniem osoby obdarowanej. W tej roli sprawdzają się dobrze na przykład kubki, filiżanki, a nawet kufle ceramiczne. Istnieje wiele wzorów tego typu produktów, które dostosowane są do technik nanoszenia trwałych nadruków. Oprócz takich realizacji gadżety z nadrukiem można uzupełnić o inne wzory wykonywane na produktach tekstylnych. Własnoręcznie zaprojektowana koszulka może być ciekawą pamiątką po spotkaniu rodzinnym lub podkreślenie wagi takiego jubileuszu lub rocznicy. Wzory można czerpać z internetu lub robić nadruk zdjęć dostarczanych przez zlecającego. Takie wyjątkowe prezenty mogą być ciekawym zamiennikiem dla innych ofert przedmiotów na prezenty.

Impreza i akcesoria tematyczne z nadrukiem

Imprezy organizowane przez agencje rozrywkowe dobrze jest uzupełnić o dostępność do akcesoriów z nadrukiem związanym z ich tematyką. Pozwala to stworzyć lepszą atmosferę oraz szybciej identyfikować uczestników przy pomocy przypinek z imieniem. W zależności od pomysłu organizatora mogą być to również gadżety użytkowe przekazywane jako upominki dla uczestników takiego spotkania. Przykładem takiego produktu są otwieracze z magnesem. W przypadku gadżetów imprezowych organizator ma większą swobodę na tworzenie i projektowanie takich przedmiotów z nadrukiem. Oprócz otwieraczy można również przekazać uczestnikom na przykład modne teraz torby ekologiczne, kubki, szkatułki, ramki – możliwości dzisiaj są coraz większe!

Gadżety z nadrukiem w działaniach biznesowych

Wytyczne dotyczące materiałów reklamowych są prezentowane przy kompletowaniu przedmiotów uzupełniających działania promocyjne w firmie. Powinny być one uniwersalne, ponieważ trafiają do różnorodnych klientów. Różne grupy wiekowe odbiorców takiej firmowej promocji wymagają tworzenia gadżetów wpisujących się w oczekiwania potencjalnych klientów i strategię firmy na przyszłość. Buttony reklamowe to propozycja na szybką i intensywną kampanię reklamową. Niskie koszty wykonania pozwalają stworzyć wiele wzorów, co podnosi atrakcyjność takich produktów promocyjnych. Tradycyjnymi już prezentami dla potencjalnych klientów są długopisy, smycze na klucze czy też breloczki.

Nadruk może być wykonywany na wielu przedmiotach wykonanych z różnych materiałów. Pozwala to na projektowanie indywidualnych zleceń i personalizowanie gadżetów reklamowych i upominków. Nowe technologie druku ułatwiają aplikacje również na przedmiotach wykonanych z tworzyw sztucznych. Nadruk może być wykonany w formie tekstu lub grafiki wysokiej jakości.

Początek strony